Služby

Technologická řešení

Máte zájem o některé z cloudinfrastack řešení? Nasadíme vám vybrané řešení a poskytneme veškeré nástroje potřebné k provozu. Služba je určena pro zákazníky, kteří si chtějí dané technologické řešení spravovat sami. My vám pomůžeme se základním zaškolením a onboardingem, aby váš tým mohl začít používat tato řešení co nejefektivněji.

Předání know-how

Zlepšíme schopnosti vašich vývojových a IT operačních týmů, aby byli schopni adekvátně reagovat na rychlý technologický vývoj. Naše služba předání know-how spočívá v konzultacích a trénincích sestavených dle vašich technologických potřeb. Tato služba je určena klientům se specifickou technologickou potřebou, na kterou budou tréninky zaměřeny.

DevOps konzultace

Cloudinfrastack tým vám pomůže rychle získat důležitý přehled o vaší současné situaci a pomůže vám udělat důležitá rozhodnutí k vybudování škálovatelné, bezpečné infrastruktury pro váš digitální byznys. Naše DevOps konzultace vám pomohou spojit vývojové a operační týmy přijetím cloudových řešení.

Správa infrastruktury

Vaše IT infrastruktura je směs starých a nových systémů, které potřebují sjednotit s vašimi obchodními cíli. Avšak velmi často jsou změny vašeho byznysu rychlejší než změny vaší infrastruktury. Udržet krok s dnešními rychle se měnícími technologiemi vyžaduje technologického partnera, kterému můžete věřit.