Správa infrastruktury

Vaše IT infrastruktura je směs starých a nových systémů, které potřebují sjednotit s vašimi obchodními cíli. Avšak velmi často jsou změny vašeho byznysu rychlejší než změny vaší infrastruktury. Udržet krok s dnešními rychle se měnícími technologiemi vyžaduje technologického partnera, kterému můžete věřit.

Cloudinfrastack experti budou spravovat vaši infrastrukturu tak, aby udrželi krok s vašimi obchodními požadavky, což vám umožní zaměřit se na aplikace a IT iniciativy, které hrají přímou roli v transformaci vašeho byznysu.

Cloudinfrastack služba – správa infrastruktury vám dá klid v duši a budete se moci zaměřit pouze na váš hlavní byznys.

On Premise

Naše vzdálené řízení vaší infrastruktury je spolehlivá a cenově výhodná možnost jak zajistit správně běžící infrastrukturu.

Managed Hosting

Nabízíme řízení vašich serverů v datacentrech, operačních systémů, aplikací, big dat, úložišť nebo back-upů.

Cloud

Naše multi-cloudové řízení nabízí management cloudových serverů, operačních systémů, aplikací a celého cloudového ekosystému.


Cloudinfrastack Icon Creation of Strategy

Vytvoření
strategie

arrow

Začneme tím, že zhodnotíme vaše současné IT schopnosti. Vytvoříme projektové záměry, životní cyklus vašich aplikací, audit vyspělosti vašich technologií a DevOps plán, abychom splnili vaše obchodní požadavky.

Cloudinfrastack Icon Technology Selection

Výběr
technologií

arrow

Naši experti vám pomohou vybrat různé typy automatizačních a nativních cloudových technologií potřebných pro exekuci vámi nastavených DevOps strategií a plánů a zároveň vám pomohou jim porozumět.

Cloudinfrastack Icon Complete Overview

Kompletní
přehled

arrow

Nastavíme vám automatický monitoring a reporting pro měření vašeho výkonu, a dále přehled celkového provozu, abychom vám prokázali úspěch vaší DevOps transformace.

Cloudinfrastack Icon Outsourced Management

Outsourcovaná správa

arrow

Jakmile dojde k ukončení DevOps/Cloud implementace, naši experti se postarají o všechny procesy a implementace, co se týkají transformace. Budete mít podporu z cloudinfrastack support týmu 24/7 a kompletní přehled o všech procesech díky týdenním meetingům.

Cloudinfrastack Icon Continuous Transformation

Kontinuální transformace

arrow

S naší širokou expertízou v oblasti cloudu, automatizace a dat budeme pokračovat jako váš outsourcový technologický partner a budeme vám pomáhat s dalšími transformacemi, abyste vždy byli o krok napřed před vaší konkurencí.

Proč cloudinfrastack? Jsme lídři ve správě infrastruktury pro podniky všech velikostí. Budeme fungovat jako váš partner, kterému můžete důvěřovat, a budeme pro vás navrhovat a upravovat řešení, která budou na míru vašim specifickým potřebám.