DevOps konzultace

Cloudinfrastack tým vám pomůže rychle získat důležitý přehled o vaší současné situaci a pomůže vám udělat důležitá rozhodnutí k vybudování škálovatelné, bezpečné infrastruktury pro váš digitální byznys. Naše DevOps konzultace vám pomohou spojit vývojové a operační týmy přijetím cloudových řešení.

DevOps je spíše o firemní kultuře než o technologickém provedení. Je tedy možné, že transformace na DevOps kulturu bude vyžadovat do určité míry přetvoření vašich firemních praktik, abychom mohli úspěšně nastavit komunikaci a spolupráci mezi vývojem a operacemi.

Náš přístup k DevOps je navržen tak, aby splňoval vaše obchodní cíle bez ohledu na vaši současnou vyspělost v automatických operacích. Ať už začínáte vaši cestu s cloudem či hledáte pokročilé automatizační nástroje, náš široký rozsah znalostí a zkušeností je tu pro vás.

Cloudinfrastack Icon Creation of Strategy

Vytvoření strategie

arrow

Začneme tím, že zhodnotíme vaše současné IT schopnosti. Vytvoříme projektové záměry, životní cyklus vašich aplikací, audit vyspělosti vašich technologií a DevOps plán, abychom splnili vaše obchodní požadavky.

Cloudinfrastack Icon Technology Selection

Výběr technologií

arrow

Naši experti vám pomohou vybrat různé typy automatizačních a nativních cloudových technologií potřebných pro exekuci vámi nastavených DevOps strategií a plánů a zároveň vám pomohou jim porozumět.

Cloudinfrastack Icon Development and Testing

Vývoj a testování

arrow

Navrhneme vaše existující procesy a workloady tak, aby fungovaly v pokročilých DevOps a cloudových nástrojích, které společně vybereme – a to především plynule a bezpečně.

Cloudinfrastack Icon Complete Overview

Kompletní přehled

arrow

Nastavíme vám automatický monitoring a reporting pro měření vašeho výkonu, a dále přehled celkového provozu, abychom vám prokázali úspěch vaší DevOps transformace.

Cloudinfrastack Icon Operations Management

Řízení operací

arrow

Jakmile bude DevOps implementace dokončena, naši experti se stanou součástí vašeho týmu a budou vám asistovat v řízení vašich automatizovaných operací za účelem zlepšení vaší produktivity a bezpečnosti.

Cloudinfrastack Icon Continuous Transformation

Kontinuální transformace

arrow

S naší širokou expertízou v oblasti cloudu, automatizace a dat vám budeme sloužit jako integrovaný technologický partner, který vám bude pomáhat s vaší kontinuální transformací, abyste zůstali stále o krok napřed před vaší konkurencí.

Cloudinfrastack má za cíl zajistit svým klientům zisk takových znalostí a vědomostí, aby mohli samostatně dělat informovaná rozhodnutí o řízení a optimalizování jejich vlastní infrastruktury, ať už si vyberou kompletní outsourcing, nebo ji budou mít in-house.